zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 stycznia 2022

Yob prezentuje teledysk do "Original Face"

11.09.2018 15:12  autor: Verghityax, źródło: Relapse Records

Muzycy Yob zaprezentowali teledysk do utworu "Original Face" z ostatniego albumu studyjnego, zatytułowanego "Our Raw Heart". Płyta trafiła do sprzedaży 8 czerwca 2018 roku za sprawą Relapse Records.

"Our Raw Heart" to ósmy longplay studyjny w dorobku grupy. Materiał zarejestrowany został w "Gung Ho Studio" w Eugene, produkcją zajął się sam zespół z pomocą Billy'ego Barnetta. Za mastering odpowiada Heba Kadry.

Mike Scheidt - lider Yob - przeszedł w styczniu 2017 roku nagłą operację na zapalenie uchyłków. Lekarz prowadzący orzekł, że bez zabiegu muzyk zmarłby w ciągu kilku dni. Fani zespołu zorganizowali kampanię crowdfundingową, w której ponad 27 tysięcy dolarów na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji.

Przypominamy, że w listopadzie 2018 roku Yob wystąpi w Polsce dwukrotnie: 9 listopada w klubie "Hydrozagadka" w Warszawie i 10 listopada w klubie "Zet Pe Te" w Krakowie. Krakowski występ Amerykanów bedzie częścią festiwalu "Soulstone Gathering".

9.11 - Warszawa, "Hydrozagadka" (+ Wiegedood)
Bilety: 69 zł (pwevents.pl), 74 zł (przedsprzedaż) i 79 zł (w dniu koncertu)

9-10.11 - Kraków, "Zet Pe Te" (+ My Sleeping Karma, Wiegedood, Sunnata, Dark Buddha Rising, The Necromancers, Black Salvation, Weedpecker, Palm Desert, Spaceslug, Ciolkowska i Ignu)
Bilety: 120 zł (karnety)

Komentarze
Dodaj komentarz »