zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 grudnia 2018

Die Krupps i Front Line Assembly zagrają we Wrocławiu

10.03.2018 18:44  autor: Verghityax, źródło: wrockfest.pl

Zespoły Die Krupps i Front Line Assembly wyruszą w europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzą także Polskę. Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 29 sierpnia 2018 roku w klubie "Stary Klasztor" we Wrocławiu.

Die Krupps promuje obecnie swoje ostatnie wydawnictwo studyjne, zatytułowane "Stahlwerkrequiem". Jest to nowa wersja materiału z debiutanckiego "Stahlwerksynfonie" z 1981 roku. Tym razem Jurgen Engler zaprosił do współpracy Maniego Neumeiera z Guru Guru, Jean-Herve Perona i Zappiego Diermaiera z Faust, Pyrolatora z Der Plan i amerykańskiego muzyka Scotta Tellesa. Premiera płyty odbyła się 24 czerwca 2016 roku.

Front Line Assembly to kanadyjska elektroindustrialna formacja, której trzon stanowią Bill Leeb i Rhys Fulber. Dyskografię studyjną kolektywu zamyka album "Echogenetic" z 2013 roku. Składający się z jedenastu kompozycji materiał nagrany został w "Whitewater Studios", a miksami i masteringiem zajął się Greg Reely. Jest to ostatnie dokonanie Front Line Assembly, w którego powstaniu wziął udział klawiszowiec Jeremy Inkel. Zmarł on 11 stycznia 2018 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »