zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 października 2020

Venom Inc. w trasie bez Abaddona

17.03.2018 18:31  autor: Verghityax, źródło: profil Venom Inc. na Facebooku

Muzycy Venom Inc. poinformowali, że na marcowej trasie po Europie zabraknie perkusisty Abaddona. Był on zmuszony zrezygnować z udziału w przedsięwzięciu z uwagi na spodziewane narodziny dziecka. Jego miejsce na potrzeby występów zajął Jeramie Kling.

Tony Dolan komentuje: "Dlaczego Kling? Poznaliśmy tego świrusa podczas ostatniej trasy po USA, gdzie pełnił obowiązki nagłośnieniowca. Z czasem dowiedzieliśmy się, że pracował również dla Exodus i Sepultury. W autokarze puszczał nam nagrania zespołów, w których się udziela, i z zaskoczeniem odkryliśmy, że jest też utalentowanym perkusistą. Kiedy stało się dla nas jasne, że Abaddon zmuszony będzie pozostać w domu i zająć się obowiązkami rodzicielskimi, zaproponowaliśmy Klingowi posadę na czas trasy po Europie. Zgodził się bez wahania".

Venom Inc. powstał w 2015 roku z inicjatywy gitarzysty Mantasa, perkusisty Abaddona oraz basisty i wokalisty Tony'ego "Demolition Man" Dolana. Na przełomie lat 80 i 90 muzycy nagrali wspólnie trzy albumy jako Venom: "Prime Evil", "Temples Of Ice" i "The Waste Lands". Wcześniej Mantas i Abaddon zarejestrowali z Cronosem płyty "Welcome to Hell", "Black Metal", "At War with Satan" i "Possessed".

11 sierpnia 2017 roku pod egidą Nuclear Blast światło dzienne ujrzał pierwszy album Venom Inc., zatytułowany "Ave". Materiał zarejestrowany został w "ZFT Studios" w Portugalii. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Mantas.

Przypominamy, że Venom Inc. odwiedzi Polskę w towarzystwie Suffocation, Nervosy, Aeternam i Survive. Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 31 marca 2018 roku w "Mega Clubie" w Katowicach.

31.03 - Katowice, "Mega Club"
Bilety: 90 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Najchętniej czytane wieści

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy robisz kopie bezpieczeństwa swoich danych?