zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 20 stycznia 2021

Nervosa wyda "Downfall Of Mankind" w czerwcu

29.03.2018 09:31  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Brazylijska Nervosa zapowiedziała premierę swojego trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Downfall Of Mankind". Album trafi do sprzedaży 1 czerwca 2018 roku pod egidą Napalm Records.

Na "Downfall Of Mankind" znajdzie się trzynaście utworów, które trio zarejestrowało w "Family Mob Studio" w Sao Paulo. Produkcją zajał się Martin Furia, który wcześniej jeździł z kapelą w trasę w charakterze inżyniera dźwięku. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Joao Gordo z Ratos de Porao, Rodrigo Oliveira z Korzus i Michael Gilbert z Flotsam And Jetsam.

Poprzedni album, pt. "Agony", to ostatnie dokonanie grupy z perkusistką Pitchu Ferraz. Opuściła ona kapelę w 2016 roku. Od tego czasu na potrzeby tras koncertowych zastępowały ją Samantha Landa, Luana Dametto i Aira Deathstorm. Ostatecznie Luana Dametto z Apophizys dołączyła do Nervosy na stałe.

Lista utworów:

1. Intro
2. Horrordome
3. Never Forget, Never Repeat
4. Enslave
5. Bleeding
6. ... And Justice For Whom?
7. Vultures
8. Kill The Silence
9. No Mercy
10. Raise Your Fist!
11. Fear, Violence And Massacre
12. Conflict
13. Cultura Do Estupro

Przypominamy, że Nervosa odwiedzi Polskę w towarzystwie Venom Inc., Suffocation, Aeternam i Survive. Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 31 marca 2018 roku w "Mega Clubie" w Katowicach.

31.03 - Katowice, "Mega Club"
Bilety: 90 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »