zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 1 lutego 2023

Thy Worshiper na "Czarnych Nocach" w maju

5.04.2018 12:38  autor: Verghityax, źródło: profil Thy Worshiper na Facebooku

Thy Worshiper ogłosił serię koncertów pod szyldem "Czarne Noce" - zespół zagra je w towarzystwie Rosk, Siły i Molekh. Występy odbędą się 18 maja 2018 roku w Łodzi, 19 maja we Wrocławiu i 20 maja w Poznaniu.

Dyskografię Thy Worshiper zamyka album "Klechdy" - jest to kolejne po "Oziminie" i reedycji "Popiołu (Introibo ad Altare Dei)" wydawnictwo, które trafiło do sprzedaży w barwach Arachnophobia Records. "Klechdy" ukazały się 25 maja 2016 roku. Jest to ostatnie dokonanie Thy Worshiper z wokalistką Anną Malarz. Jej miejsce w grupie zajęła Monika Lubas.

"Klechdy" to czwarty longplay studyjny w dorobku Thy Worshiper. Składający się z dwunastu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Soundahead Productions Studio". Masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". "Klechdy" ukazały się jako wydawnictwo dwupłytowe.

Post-metalowy Rosk promować będzie swój debiutancki album studyjny, zatytułowany "Miasma". Na wydawnictwie znalazły się cztery autorskie kompozycje. Wszystkie partie instrumentalne zespół nagrał w warszawskim "Nebula Studio", a ścieżki wokalne w "URW Studio". Za miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę wykonał szwedzki rysownik i fotograf Sagby. Premiera miała miejsce 11 stycznia 2017 roku.

Siła to pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego kwartet, grający eksperymentalny metal. Zespół nie posiada w swym instrumentarium gitar - wokal wspomagany jest przez dwa basy, perkusję i saksofon. W kwietniu 2015 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album grupy, zatytułowany po prostu "Siła". Premiera odbyła się za sprawą wytwórni Green Lungs Records.

18.05 - Łódź, "Magnetofon"
Start: 18:00
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

19.05 - Wrocław, "Liverpool"
Start: 20:00
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

20.05 - Poznań, "U Bazyla"
Start: 18:30
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »