zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 30 czerwca 2022

Papa Roach udostępnia teledysk do "None Of The Above"

7.04.2018 12:52  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Amerykanie z Papa Roach zaprezentowali teledysk do utworu "None Of The Above" w reżyserii Brysona Roatcha, który wcześniej współpracował z zespołem przy klipie do "American Dreams". Kompozycja pochodzi z albumu "Crooked Teeth", ukazał się on 19 maja 2017 roku pod banderą Eleven Seven Music.

Ujęcia do teledysku wykonano na terenie zamku Beaufort w Luksemburgu. W produkcji wystąpiła trupa baletowa DanceXperience.

"Crooked Teeth" to dziewiąty longplay studyjny zespołu. Jest to także debiut producencki duetu Nicholasa Furlonga i Colina Brittaina, wieloletnich fanów Papa Roach. Jedynie w przypadku utworu "Born For Greatness" muzycy zaangażowali do produkcji Jasona Evigana. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Machine Gun Kelly i Skylar Grey.

Przypominamy, że Papa Roach zagra na tegorocznej edycji "Czad Festiwalu", która odbędzie się w dniach od 15 do 18 sierpnia w miejscowości Straszęcin nieopodal Dębicy. Swój udział potwierdziły także formacje Delain, Gogol Bordello, Zebrahead, Gloryhammer, Russkaja, Luxtorpeda, KSU i Dżem.

Komentarze
Dodaj komentarz »