zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 18 stycznia 2019

Majowe koncerty Moanaa, Shodan i Traces To Nowhere

14.04.2018 15:50  autor: Verghityax, źródło: profil Moanaa na Facebooku

Grupy Moanaa, Shodan i Traces To Nowhere zagrają razem serię koncertów. Występy odbędą się 10 maja 2018 roku w Siedlcach, 11 maja w Lublinie i 12 maja w Przemyślu. W Lublinie zaprezentuje się dodatkowo formacja Youdash.

Moanaa, Byczyna 25.06.2016, fot. Verghityax
Moanaa, Byczyna 25.06.2016, fot. Verghityax

Moanaa promuje "Passage", swój drugi longplay studyjny. Praca nad utworami rozpoczęła się w marcu 2016 roku. Muzycy Moanaa weszli do bielskiego "Heavens Sound", aby tam zarejestrować materiał pod okiem Marcina Piekło. Ścieżki wokalne nagrane zostały w należącym do Nihila "Czyściec Studio". Miksami i masteringiem zajął się Piotr Gruenpeter z "Satanic Audio". Premiera odbyła się 15 września 2016 roku za sprawą Arachnophobia Records.

W styczniu 2017 roku Moanaa poinformowała, że po pięciu latach współpracy skład opuścił gitarzysta Jakub Piwowarczyk. Jego miejsce w zespole zajął Maciej Kosarz.

Shodan powstał w 2013 roku z inicjatywy dwóch muzyków kapeli Extinct Gods: Michała Jarosza i Szczepana Inglota. Skład uzupełnił basista Michał Rybak. Jako trio zespół nagrał debiutancką EP-kę, pt. "Zero K". Ukazała się ona w 2014 roku.

W roku 2016 do zespołu dołączył nowy basista - Tomasz Sadlak - ale materiał na "Protocol of Dying" został zarejestrowany jeszcze z udziałem Michała Rybaka. Miksami i masteringiem zajął się Arkadiusz Malczewski z "Sound Division Studio".

Traces to Nowhere powstał w 2010 roku. Nazwa grupy zaczerpnięta została z tytułu pierwszego odcinka serialu "Miasteczko Twin Peaks", który stanowi pozamuzyczną inspirację członków zespołu. Zespół promuje "Up To The Sun", swój pierwszy longplay studyjny. Partie instrumentalne zarejestrowane zostały na setkę w "Prusiewicz Studio" w Krakowie, gdzie również poddano je miksom i masteringowi. Wokale zrealizowano osobno w "Dziupla Studio" w Warszawie.

Rzeszowska formacja Youdash, grająca progresywny death metal, przywiezie ze sobą materiał z pierwszego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Astrophobia". Premiera odbyła się 16 grudnia 2016 roku pod szyldem Deformeathing Production.

10.05 - Siedlce, "Pięć Sztuk"
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu)

11.05 - Lublin, "Graffiti"
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu)

12.05 - Przemyśl, "Fort XXII"
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »