zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 marca 2019

Scylla i Heresy Denied przed Thy Art Is Murder

16.04.2018 12:42  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Formacje Scylla i Heresy Denied otworzą warszawski koncert Thy Art Is Murder. Odbędzie się on 29 czerwca 2018 roku w klubie "Hydrozagadka".

Scylla nadal ogrywa "The Year of the Void", swój drugi longplay studyjny. Premiera płyty odbyła się 10 października 2015 roku. Na następcy "Pestilence, War, Famine And Death" znalazło się dwanaście autorskich kompozycji oraz cover "Head Like a Hole" Nine Inch Nails. Wszystkie utwory nagrane zostały w domowym studio gitarzysty Waldemara Jędruszaka, który zajął się też miksem i masteringiem. Waldemar czuwał również nad projektem okładki.

Poznaniacy z deathcore'owego Heresy Denied pracują nad materiałem na swój drugi album studyjny. Będzie to pierwsze dokonanie grupy z wokalistą Marcinem Hendzlikiem, który zastąpił na tym stanowisku Alexa Preussa. Poprzedni longplay Heresy Denied, pt. "Innerception", ukazał się 1 lipca 2016 roku.

Australijczycy z Thy Art Is Murder nadal promują "Dear Desolation", czwarty longplay studyjny w historii formacji. Sesja nagraniowa odbyła się w "Graphic Nature Audio" pod okiem Willa Putneya, odpowiada on również za miksy i mastering.

W styczniu 2017 roku wokalista Chris McMahon powrócił do zespołu po ponad roku przerwy. Podczas jego nieobecności obowiązki frontmana na potrzeby występów pełnili Monte Barnard, Nicholas Arthur i Lochlan Watt.

29.06 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż) i 75 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »