zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 25 czerwca 2019

God Is An Astronaut prezentuje wideo do "Komorebi"

16.04.2018 15:34  autor: Verghityax, źródło: profil God Is An Astronaut na Facebooku

Post-rockowa grupa God Is An Astronaut udostępniła teledysk do utworu "Komorebi" z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Epitaph". Za realizację obrazu odpowiada Derval Freeman.

"Epitaph", dziewiąty longplay studyjny God Is An Astronaut, trafi do sprzedaży 27 kwietnia 2018 roku za sprawą Napalm Records. Na potrzeby wydawnictwa zespół przygotował siedem autorskich kompozycji, okładkę namalował francuski artysta Fursy Teyssier. W sesji nagraniowej braci Nielsa i Torstena Kinsella wspomogli perkusista Lloyd Hanney, klawiszowiec Jamie Dean oraz gitarzyści Jimmy Scanlon i Brian Harris.

God Is An Astronaut rozpoczął działalność w 2002 roku z inicjatywy braci Nielsa i Torstena Kinsella. Jeszcze w tym samym roku ukazał się debiutancki album formacji, zatytułowany "The End of the Beginning". Od tego czasu dyskografia zespołu poszerzyła się o siedem kolejnych longplayów studyjnych oraz EP-kę. Ostatnie wydawnictwo God Is An Astronaut to podwójny "Helios | Erebus".

Przypominamy, że 1 maja 2018 roku God Is An Astronaut zagra koncert w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie. W roli supportu zaprezentuje się Xenon Fields.

1.05 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 69 zł (pwevents.pl), 74 zł (przedsprzedaż) i 79 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: God Is An Astronaut prezentuje wideo do "Komorebi"
Marcin Kutera (wyślij pw), 2018-04-18 10:13:16 | odpowiedz | zgłoś
współcześni niszowi mistrzowie w temacie post rocka podobnie jak Godspeed You! Black Emperor.