zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 16 stycznia 2019

4dots, Fiasko i Thesis grają dla zwierzaków

16.05.2018 18:19  autor: Verghityax, źródło: profil "Metalowych Zwierzaków" na Facebooku

Formacje 4dots, Fiasko i Thesis zagrają na piątej edycji charytatywnego koncertu z cyklu "Metalowe Zwierzaki". Wydarzenie odbędzie się 26 maja 2018 roku w klubie "Chmury" w Warszawie. Zebrane pieniądze przekazane zostaną grupie PucKot, zajmującej się szukaniem domów tymczasowych dla kotów.

4dots powstał w 2012 roku z inicjatywy Bartosza Badacza, byłego gitarzysty Obscure Sphinx, Jerzego Chodkowskiego i Kamila Stankiewicza. W 2015 roku trio zarejestrowało materiał na swój debiut studyjny, który ujrzał światło dzienne rok później, pt. "[aux::in]". Już po sesji nagraniowej z kapeli odszedł Bartosz Badacz, a zastąpił go Wiktor Jarawka.

Fiasko ogrywa materiał ze swojego debiutanckiego albumu studyjnego, pt. "Głupcy umierają". Na płycie znalazło się dwanaście autorskich kompozycji, które powstawały na przestrzeni ostatnich trzech lat. Za projekt okładki odpowiada Peterius. Premiera odbyła się 27 października 2017 roku.

Warszawska grupa Thesis wydała 4 marca 2017 roku swoją trzecią EP-kę, zatytułowaną "Płoń". Podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzedniego wydawnictwa, materiał został zarejestrowany w "Pinesound Studio", a masteringiem zajął się Marcin Prusiewicz.

26.05 - Warszawa, "Chmury"
Bilety: 10 zł

Tagi: 4dots, Fiasko, Thesis
Komentarze
Dodaj komentarz »