zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 sierpnia 2020

Tides From Nebula na "Pol'and'Rock Festival"

17.05.2018 09:25  autor: Verghityax, źródło: polandrockfestival.pl

Do składu "Pol'and'Rock Festival", który jeszcze do niedawna funkcjonował pod nazwą "Przystanek Woodstock", dołączyły formacje Tides From Nebula i You Me At Six. Festiwal odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą.

Tides From Nebula, Katowice 4.04.2014, fot. Verghityax
Tides From Nebula, Katowice 4.04.2014, fot. Verghityax

W lutym 2018 roku muzycy Tides From Nebula poinformowali, że rozpoczęli proces komponowania materiału na swój piąty longplay studyjny. Płyta ma się ukazać w roku 2019.

Dyskografię Tides From Nebula zamyka album "Safehaven". Materiał na czwarty longplay studyjny zespołu zarejestrowany został w gdańskim "Custom34 Studio" Kuby Mańkowskiego. Miksami zajął się Forrester Savell. Płyta ujrzała światło dzienne 6 maja 2016 roku w barwach Mystic Production.

You Me At Six to rockowa formacja z Weybridge w hrabstwie Surrey. Po czterech latach działalności muzycy zadebiutowali albumem "Take Off Your Colours", z którego trzy single dostały się na brytyjską listę przebojów. Obecnie grupa promuje swój piąty longplay, zatytułowany "Night People".

Zgodnie z komunikatem organizatora festiwalu, przewodniczącego fundacji WOŚP Jerzego Owsiaka, który pojawił się na stronie imprezy, prawa do nazwy "Woodstock", festiwalu z 1969 roku oraz jego kontynuatorów, zostały przejęte przez nową agencję, która zmieniła zasady wykorzystywania tej marki.

Swoją obecność na "Pol'and'Rock Festival" potwierdziły dotychczas zespoły Gojira, Arch Enemy, Soulfly, Blues Pills, Booze & Glory, Dubioza Kolektiv, Alestorm, Extrema, Frank Carter & The Rattlesnakes, Alpha Blondy, Lao Che, Hunter, Big Mountain, Goo Goo Dolls, Big Cyc, The Inspector Cluzo, Koniec Świata, Krzysztof Zalewski, Balkan Beat Box i Bethel.

Komentarze
Dodaj komentarz »