zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 listopada 2019

Bloodstained i Unbeaten przed Hatebreed

18.05.2018 12:38  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Rodzime formacje Bloodstained i Unbeaten otworzą poznański koncert Hatebreed. Jedyny występ Amerykanów w ramach europejskiej trasy odbędzie się 16 czerwca 2018 roku w klubie "U Bazyla".

Grupa Bloodstained, grająca mieszankę metalu i hardcore, nadal ogrywa swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Headless Kingdom". Następca "Saligia" ukazał się 12 grudnia 2014 roku nakładem FWH Records. Na płytę trafiło dziesięć autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował w "Metal Sound Studio". Za miksy i mastering odpowiada Wojciech Cenajek.

Unbeaten to hardcore'owa załoga z Bydgoszczy, działająca od 2016 roku. Obecnie kapela pracuje nad swoją drugą EP-ką, zatytułowaną "Fight Your Fears". W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Mike Olbrich z Only Attitude Counts i Cindy Afn z All For Nothing.

Hatebreed odwiedzi Polskę z "The Concrete Confessional", jest to siódmy longplay studyjny w dorobku zespołu. Album trafił do sprzedaży 13 maja 2016 roku pod egidą Nuclear Blast. Produkcją zajął się Chris Harris, który już wcześniej współpracował z zespołem. Za miksy odpowiada Josh Wilbur.

Hatebreed powstał w 1994 roku w Bridgeport. Od początku trzony grupy tworzą Jamey Jasta na wokalu i Chris Beattie na basie. W roku 1995 Amerykanie zadebiutowali na splicie z nowojorskim Neglect, a niedługo później światło dzienne ujrzała EP-ka "Under the Knife". Po wydaniu pierwszego longplaya, pt. "Satisfaction is the Death of Desire", Hatebreed koncertował u boku takich formacji jak Slayer, Deftones, Entombed i Napalm Death.

16.06 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »