zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 9 czerwca 2023

Above Aurora, Cień i Rosk na "FOAD Fest"

16.06.2018 18:58  autor: Verghityax, źródło: profil FOAD Concept na Facebooku

Do składu drugiej edycji "FOAD Fest" w Krakowie dołączyły zespoły Above Aurora, Cień, Rosk i Moloch Letalis. Wcześniej swój udział potwierdziły Infernal War, Witchmaster, Aborym, Hate, Ragehammer i Kzohh. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 listopada i 1 grudnia 2018 roku w klubie "Zet Pe Te".

Poznańska formacja Above Aurora promować będzie EP-kę, zatytułowaną "Path to Ruin". Studyjny następca "Onwards Desolation" ukazał się 6 kwietnia 2018 roku nakładem Pagan Records. Na płycie znalazły się trzy kompozycje, które zespół zarejestrował w "Studio Emissary" na Islandii, miksami i masteringiem zajął się Stephen Lockhart.

Blackmetalowy Cień przywiezie materiał ze swojego drugiego albumu studyjnego, pt. "Fate". Płyta ujrzała światło dzienne 1 grudnia 2017 roku pod banderą Old Temple. Materiał zarejestrowany został w "Czyściec Studio", produkcją i masteringiem zajął się Nihil z Furii.

Post-metalowy Rosk promować będzie swój debiutancki album studyjny, zatytułowany "Miasma". Na wydawnictwie znalazły się cztery autorskie kompozycje. Wszystkie partie instrumentalne zespół nagrał w warszawskim "Nebula Studio", a ścieżki wokalne w "URW Studio". Za miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę wykonał szwedzki rysownik i fotograf Sagby. Premiera miała miejsce 11 stycznia 2017 roku.

Moloch Letalis to blackmetalowa formacja z Wrześni. Trio promuje obecnie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Krwawy sztorm". Na zawartość płyty składa się dziewięć kompozycji, które zmiksował i zmasterował Marcin Rybicki z "Left Hand Sounds". Materiał ujrzał światło dzienne 23 marca 2018 roku w barwach Old Temple.

30.11-1.12 - Kraków, "Zet Pe Te"
Bilety: 60 zł (bilet jednodniowy w przedsprzedaży), 70 zł (w dniu koncertu) i 110 zł (karnet)

Komentarze
Dodaj komentarz »