zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 31 marca 2023

Madball opublikował teledysk do "The Fog"

17.06.2018 09:43  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Weterani nowojorskiej sceny hardcore z Madball zaprezentowali teledysk do utworu "The Fog". Promuje on ostatni album studyjny, zatytułowany "For The Cause", który ukazał się 15 czerwca 2018 roku pod egidą Nuclear Blast.

Materiał na "For The Cause" został wyprodukowany z pomocą Tima Armstronga z Rancid, który gościnnie zaśpiewał w jednym z utworów. Z uwagi na to, że Brian Daniels rozstał się z Madball w październiku 2017 roku, ścieżki gitarowe na następcę "Hardcore Lives" zarejestrował Matt Henderson, dawny gitarzysta grupy. Miksami i masteringiem zajął się Tue Madsen. W charakterze gościa w sesji nagraniowej udział wziął raper Ice-T z Body Count.

Madball to amerykańska grupa założona w 1988 roku, wykonująca muzykę z pogranicza hardcore'u i metalu. W pierwszym składzie grupy grali między innymi Roger Miret i Vinnie Stigma z Agnostic Front. Debiutanckim wydawnictwem formacji była EP-ka, zatytułowana "Ball of Destruction".

Przypominamy, że Madball odwiedzi Polskę w ramach trasy po Europie, grając jedyny koncert w naszym kraju w Warszawie. Występ odbędzie się 29 sierpnia 2018 roku w klubie "Proxima".

29.08 - Warszawa, "Proxima"
Start: 19:00
Bilety: 85 zł (przedsprzedaż) i 95 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Madball
Komentarze
Dodaj komentarz »