zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 9 maja 2021

Wideo z tekstem do "Shadow Of Your Love" Guns N' Roses

24.06.2018 18:53  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

W związku z planowaną premierą reedycji "Appetite For Destruction" muzycy Guns N' Roses pokazali wideo z tekstem do utworu "Shadow Of Your Love". Wznowienie albumu ukaże się 29 czerwca 2018 roku pod nazwą "Appetite For Destruction: Locked N' Loaded".

W skład "Appetite For Destruction: Locked N' Loaded" wejdą cztery płyty CD, siedem 12-calowych płyt winylowych i jedna Blu-ray. Oprócz zremasterowanego "Appetite For Destruction" z 1987 roku, w zestawie znajdą się również EP-ka "Live ?!*@ Like a Suicide", "B-sides N' EPs", nagrania z sesji w "Sound City Studios" z 1986 roku, dwa odrzuty z sesji z Mike'iem Clinkiem ("Shadow Of Your Love" i akustyczna wersja "Move To The City"), książka ze zdjęciami z osobistego archiwum Axla Rose oraz teledyski promocyjne do "Appetite For Destruction", w tym nieukończony klip do "It's So Easy".

Przypominamy, że Guns N' Roses powróci do Polski w ramach trasy "Not In This Lifetime Tour". Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 9 lipca 2018 roku na wyremontowanym "Stadionie Śląskim" w Chorzowie. W charakterze supportu zaprezentują się Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown.

Stadionowa trasa Guns N' Roses w 2018 roku rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie i obejmie dalszych siedemnaście koncertów na terenie Europy, w tym pierwszy w historii występ grupy w Estonii.

W styczniu 2016 roku muzycy Guns N' Roses potwierdzili, że gitarzysta Slash i basista Duff McKagan ponownie nawiązali współpracę z formacją. Trzy miesiące później - 1 kwietnia - w klubie "Troubadour" w Hollywood miał miejsce pierwszy koncert grupy od powrotu Slasha i Duffa McKagana. Na scenie do zespołu dołączyli klawiszowiec Dizzy Reed, gitarzysta Richard Fortus i perkusista Frank Ferrer. Występ odbył się pod szyldem "Not In This Lifetime", nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi Axla Rose na temat ewentualnego powrotu zespołu w starym składzie.

Slash i Duff McKagan należeli do pierwszego składu Guns N' Roses, kiedy zespół rozpoczął działalność w 1985 roku w Los Angeles. Ostatni wspólny koncert Axla Rose i Slasha odbył się 17 lipca 1993 roku na stadionie "River Plate Stadium" w Buenos Aires. Konflikty pomiędzy muzykami sprawiły, że ponad trzy lata później, w październiku 1996, Slash opuścił Guns N' Roses. Duff McKagan udzielał się w kapeli jeszcze przez dziesięć miesięcy, po czym w sierpniu 1997 roku również postanowił odejść. Ze względu na brak aktywności w obozie Guns N' Roses, Duff McKagan grał w Neurotic Outsiders, do którego należeli także Steve Jones z Sex Pistols, John Taylor z Duran Duran i Matt Sorum, były perkusista Guns N' Roses.

Komentarze
Dodaj komentarz »