zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2019

Ketha prezentuje okładkę "Magnaminus"

23.07.2018 09:27  autor: Verghityax, źródło: profil Kethy na Facebooku

Ketha pokazała okładkę nadchodzącego albumu, pt. "Magnaminus", ostatniego przed zakończeniem działalności. Przygotowaniem grafiki zajęła się ekipa Hevi Agency. Premiera płyty planowana jest na jesień 2018 roku.

"Magnaminus" będzie instrumentalną EP-ką, na której zawartość złożą się cztery kompozycje. Sesja nagraniowa odbyła się w krakowskim studio "Take 47", miksami zajmie się "Custom34 Studio".

Lista utworów:

1. No Body
2. No Heart
3. No Mind
4. No Soul

Dyskografię Kethy zamyka "0 Hours Starlight", trzeci longplay studyjny w dorobku zespołu. Na płycie znalazło się osiem autorskich kompozycji, które muzycy zarejestrowali pod okiem Jacka Młodochowskiego z "Big Bit Audio" i Pawła Groblera z "Take 47". Miksy i mastering wykonał Piotr Łukaszewski z gdańskiego "Custom34 Studio". Jest to pierwsze dokonanie Kethy z gitarzystą Bartłomiejem Kaliszczakiem, dołączył on do grupy w 2015 roku. Premiera "0 Hours Starlight" odbyła się 17 listopada 2017 roku pod egidą Selfmadegod Records.

Ketha rozpoczęła działalność w 2002 roku, przez cały czas przewodzi jej gitarzysta i wokalista Mr. Trip. Debiutancka demówka, pt. "Mantra Te/Blood", pochodzi z 2003 roku.

Tagi: Ketha
Komentarze
Dodaj komentarz »