zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 czerwca 2019

Dom Zły zamiast The Lowest na "Bałtów Open Air"

6.08.2018 09:11  autor: Verghityax, źródło: profil "Bałtów Open Air" na Facebooku

Formacja The Lowest wycofała się z udziału w pierwszej edycji "Bałtów Open Air" z powodów światopoglądowych, jej miejsce zajęła grupa Dom Zły. Festiwal odbędzie się 25 sierpnia 2018 roku na terenie "Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego" w Bałtowie.

Dom Zły został powołany do życia późną jesienią 2016 roku w Puławach przez osoby związane z takimi kapelami jak Kaldera, Weedcraft, The Feral Trees, Czerń czy Words Mean Nothing. Formacja promuje swój debiutancki album, zatytułowany po prostu "Dom Zły". Za miksy i mastering odpowiedzialny jest Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Premiera wydawnictwa odbyła się w październiku 2017 roku za sprawą Unquiet Records.

Oprócz zespołu Dom Zły, na "Bałtów Open Air" wystąpią Tides From Nebula, Sunnata, Blaze of Perdition, Varmia, Minetaur, Only Sons, Black Tundra, The Black Hearts, In Twilight's Embrace, CF98, M.O.R.O.N. i Corruption.

Bilety na "Bałtów Open Air" zakupić można w cenie 60 zł, korzystając ze sklepu internetowego "Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego".

Komentarze
Dodaj komentarz »