zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 20 marca 2019

Krakowski koncert Mars Red Sky przeniesiony do "Alchemii"

10.08.2018 09:23  autor: Verghityax, źródło: profil "Soulstone Gathering" na Facebooku

Krakowski koncert zespołów Mars Red Sky i MaidaVale, który miał się odbyć w klubie "Zet Pe Te", przeniesiony został do klubu "Alchemia". Data wydarzenia - 11 września 2018 roku - pozostaje bez zmian, a bilety zachowują ważność.

Francuskie trio Mars Red Sky nadal promuje EP-kę "Myramyd", na której zawartość składa się jedna kompozycja, trwająca niemal dwadzieścia minut. Materiał formacja zarejestrowała "na setkę" w "La Nef". Premiera płyty odbyła się 17 czerwca 2017 roku.

Mars Red Sky powstał w 2007 roku w Bordeaux. Grupę tworzą Julien Pras na gitarze i wokalu, Jimmy Kinast na basie i wokalu oraz Mathieu Gazeau na perkusji. Po czterech latach działalności Francuzi wypuścili swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany po prostu "Mars Red Sky".

MaidaVale to kobieca formacja ze Szwecji grająca psychodelicznego rocka. 5 sierpnia 2016 roku światło dzienne ujrzał debiutancki longplay studyjny kwartetu, pt. "Tales of the Wicked West".

W listopadzie 2017 roku MaidaVale weszły do szwedzkiego "The End Studio", aby tam w ciągu sześciu dni zarejestrować materiał na swój drugi album, pt. "Madness Is Too Pure". Produkcją zajęli się Jari Haapalainen i Tommy Tift. Płyta trafiła do sprzedaży 23 marca 2018 roku za sprawą The Sign Records.

11.09 - Kraków, "Alchemia"
Bilety: 50 zł (I pula), 55 zł (II pula) i 60 zł (III pula)

Komentarze
Dodaj komentarz »