zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 22 marca 2019

Author & Punisher wyda "Beastland" w październiku

10.08.2018 15:27  autor: Verghityax, źródło: profil Author & Punisher na Facebooku

Industrialny projekt Author & Punisher wypuści swój siódmy longplay studyjny, zatytułowany "Beastland". Premiera wydawnictwa planowana jest na 5 października 2018 roku pod egidą Relapse Records.

Na płycie znajdzie się osiem kompozycji, które Tristan Shone zarejestrował w studio "K Street" w San Diego. Do produkcji Kalifornijczyk zaangażował Bradena Diotte, miksami zajął się Kurt Ballou, z kolei za mastering odpowiada Brad Boatright.

Lista utworów:

1. Pharmacide
2. Nihil Strength
3. Ode to Bedlam
4. The Speaker is Systematically Blown
5. Nazarene
6. Apparition
7. Night Terror
8. Beastland

Author & Punisher powstał w 2004 roku, w swojej twórczości łącząc doom metal z industrialem i dronami. Studiując rzeźbę na University of California, Tristan Shone zaczął budować maszyny dźwiękowe własnego pomysłu, hałaśliwe wynalazki przypominające wyposażenie fabryczne, inspirowane przemysłowym automatyzmem i robotyką.

Na cześć nietypowych instrumentów zatytułowany został trzeci album - "Drone Machines" z 2010 roku - najcięższy i najdłuższy materiał w karierze Author & Punisher. Od tamtego czasu muzyk zaczął usprawniać swoje twory, by nadawały się do zabrania w trasę koncertową.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Author & Punisher wyda "Beastland" w październiku
Ork
Ork (wyślij pw), 2018-08-11 10:58:55 | odpowiedz | zgłoś
Intrygujące. Chcę więcej ;).