zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 22 marca 2019

Pig Destroyer udostępnia "The Torture Fields"

10.08.2018 18:36  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Grindcore'owa formacja Pig Destroyer udostępniła teledysk do utworu "The Torture Fields" z nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "Head Cage". Płyta trafi do sprzedaży 7 września 2018 roku pod egidą Relapse Records.

W klipie wykorzystano ujęcia z występów Pig Destroyer na "Decibel Metal & Beer Fest" i "Southwest Terror Fest". Reżyserią zajął się Frank Huang.

Produkcją "Head Cage" zajął się osobiście Scott Hull, lider i gitarzysta formacji. Za miksy i mastering odpowiada Will Putney. W sesji gościnnie udział wzięli Richard Johnson i Kat Katz z Agoraphobic Nosebleed oraz Dylan Walker z Full Of Hell.

Lista utworów:

1. Tunnel Under The Tracks
2. Dark Train
3. Army of Cops
4. Circle River
5. The Torture Fields
6. Terminal Itch
7. Concrete Beast
8. The Adventures of Jason and JR
9. Mt. Skull
10. Trap Door Man
11. The Last Song
12. House of Snakes

Pig Destroyer założył w 1997 roku Scott Hull z Agoraphobic Nosebleed. Pierwotny skład uzupełnili wokalista J.R. Hayes i perkusista John Evans. Rok później światło dzienne ujrzał debiutancki album grupy, pt. "Explosions in Ward 6". Do roku 2013 Pig Destroyer nie korzystał z pomocy basisty, zmieniło się to wraz z dołączeniem do zespołu Johna Jarvisa - kuzyna Adama Jarvisa, który podówczas piastował już stanowisko bębniarza kapeli.

Komentarze
Dodaj komentarz »