zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 22 marca 2019

Stoned Jesus zrealizował teledysk do "Thessalia"

12.08.2018 12:59  autor: Verghityax, źródło: profil Stoned Jesus na Facebooku

Ukraińska formacja Stoned Jesus wypuściła teledysk do utworu "Thessalia" z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Pilgrims". Płyta ujrzy światło dzienne 7 września 2018 roku nakładem Napalm Records.

Na potrzeby "Pilgrims" zespół przygotował siedem autorskich kompozycji. Sesja nagraniowa odbyła się w kijowskim studio "LipkyZvukoZapys".

Lista utworów:

1. Excited
2. Thessalia
3. Distant Light
4. Feel
5. Hands Resist Him
6. Water Me
7. Apathy

Stoned Jesus powstał w 2009 roku w Kijowie z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Igora Sidorenko. Pierwszy skład formacji uzupełnili Nikolaj na basie i Alexandr na perkusji. Rok później grupa wydała swój debiut studyjny, zatytułowany "First Communion". Wkrótce potem Igor Sidorenko rozstał się z sekcją rytmiczną i do Stoned Jesus dołączyli basista Sid i bębniarz Wadim. 13 marca 2012 roku nakładem Moon Records światło dzienne ujrzał następca "First Communion" - "Seven Thunders Roar".

Ostatnie wydawnictwo Stoned Jesus, EP-ka "The Seeds, vol. II", pochodzi z czerwca 2016 roku. Znalazły się na nim trzy improwizacje z sali prób oraz koncertowe wykonanie "Starshine Harvest".

Tagi: Stoned Jesus
Komentarze
Dodaj komentarz »