zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 23 kwietnia 2019

Weedpecker i Entropia na jubileuszowych koncertach Blindead

11.09.2018 12:38  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Formacje Weedpecker i Entropia zagrają na jubileuszowych koncertach Blindead, które odbędą się 2 listopada 2018 roku w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie i 3 listopada w "B90" w Gdańsku. Blindead wykona wówczas w całości album "Autoscopia / Murder in Phazes".

Weedpecker promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "III". Jego premiera odbyła się 5 stycznia 2018 roku pod egidą Stickman Records. Okładkę wykonał Maciej Kamuda, który współpracował z zespołem przy dwóch poprzednich albumach.

We wrześniu 2018 roku pod egidą Arachnophobia Records ukaże się trzeci album Entropii, zatytułowany "Vacuum". Materiał nagrany został w "Raven Studio" wraz z realizatorem Andrzejem Dziadkiem, za produkcję odpowiada Maciej Wiergowski. Oprawę graficzną albumu wykonał Kuba Sokólski.

Blindead wystąpi w składzie, w którym nagrał "Autoscopia / Murder in Phazes". Na scenie pojawią się Patryk Zwoliński, Mateusz Śmierzchalski, Marek Zieliński, Konrad Ciesielski, Bartosz Hervy oraz Piotr Kawalerowski. Aby uświetnić rocznicę, zespół postanowił przygotować reedycję albumu w formacie CD i na winylu, wydawnictwo będzie dostępne w sprzedaży na koncertach.

"Autoscopia / Murder in Phazes" ukazał się 18 sierpnia 2008 roku za sprawą Foreshadow Music. Składający się z siedmiu kompozycji materiał zarejestrowany został w 2007 roku w "Screw Factory Studio" w Dębicy. Produkcją i miksami zajął się Janusz Bryt, za mastering odpowiada Szymon Czech.

2.11 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

3.11 - Gdańsk, "B90"
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »