zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 24 kwietnia 2019

Architects wystąpi w lutym w Warszawie

14.09.2018 18:25  autor: Verghityax, źródło: Go-Ahead

Brytyjski zespół Architects ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która swym zasięgiem obejmie również Polskę. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 1 lutego 2019 roku w klubie "Stodoła" w Warszawie.

Architects wypuści 9 listopada 2018 roku swój ósmy longplay studyjny, zatytułowany "Holy Hell". Będzie to pierwszy album zespołu napisany i nagrany bez udziału gitarzysty Toma Searle'a, który zmarł w sierpniu 2016 roku po trzyletniej walce z czerniakiem. Tom Searle współtworzył Architects od założenia formacji w 2004 roku.

Po śmierci Toma Searle zakontraktowane koncerty Architects wykonali z pomocą Seana Delandera z Thy Art Is Murder oraz Josha Middletona z Sylosis. W 2017 roku Josh Middleton przyjęty został do składu jako pełnoprawny członek grupy.

Dyskografię grupy zamyka longplay studyjny "All Our Gods Have Abandoned Us". Sesja nagraniowa rozpoczęła się w październiku 2015 roku w "Studio Fredman" w szwedzkim Goteborgu. Dwa lata wcześniej zespół zarejestrował tam album "Lost Forever // Lost Together".

Na nadchodzącej trasie po Europie u boku Architects zagrają Beartooth i Polaris.

Komentarze
Dodaj komentarz »