zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 6 października 2022

Wideo z tekstem do "Bloodicide" Bloodbath

15.09.2018 09:46  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Deathmetalowa formacja Bloodbath wypuściła wideo z tekstem do "Bloodicide", pierwszego singla z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "The Arrow Of Satan Is Drawn". Płyta trafi do sprzedaży 26 października 2018 roku pod egidą Peaceville Records.

"The Arrow Of Satan Is Drawn" jest drugim albumem Bloodbath zarejestrowanym z Nickiem Holmesem z Paradise Lost w roli wokalisty. Zastąpił on na tym stanowisku Mikaela Akerfeldta z Opeth, który zrezygnował z udziału w projekcie w 2012 roku. W roku 2017 Bloodbath opuścił gitarzysta Per Eriksson, jego miejsce zajął Joakim Karlsson z Craft.

Na "The Arrow Of Satan Is Drawn" znajdzie się dziesięć kompozycji, które zespół nagrał w okresie do lutego do czerwca 2018 roku w "Ghost Ward", "City of Glass" i "Tri-Lamb Studios". Miksami i masteringiem zajął się Karl Daniel Liden, okładkę przygotował Eliran Kantor. W sesji gościnnie udział wzięli Jeff Walker z Carcass, Karl Willetts z Bolt Thrower i John Walker z Cancer.

Lista utworów:

1. Fleischmann
2. Bloodicide
3. Wayward Samaritan
4. Levitator
5. Deader
6. March Of The Crucifers
7. Morbid Antichrist
8. Warhead Ritual
9. Only The Dead Survive
10. Chainsaw Lullaby

Na limitowanej edycji wydawnictwa znajdą się dwa dodatkowe utwory: "Ride The Waves Of Fire" i "Wide Eyed Abandon".

Przypominamy, że Bloodbath odwiedzi Polskę w towarzystwie Kreator, Dimmu Borgir i Hatebreed. Jedyny występ zespołów w naszym kraju odbędzie się 13 grudnia 2018 roku w hali "Koło" w Warszawie.

13.12 - Warszawa, Hala "Koło"
Bilety: 159 zł (przedsprzedaż) i 180 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »