zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 24 kwietnia 2019

Within Temptation wyda "Resist" w grudniu

16.09.2018 09:49  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Holenderska grupa Within Temptation zapowiedziała premierę swojego siódmego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Resist". Wydawnictwo promuje singiel "The Reckoning", w którym gościnnie zaśpiewał Jacoby Shaddix z Papa Roach.

"Resist" trafi do sprzedaży 14 grudnia 2018 roku pod egidą Spinefarm Records. Do udziału w sesji nagraniowej zaproszeni zostali Jacoby Shaddix z Papa Roach, Anders Friden z In Flames i Jasper Steverlinck z Arid.

Lista utworów:

1. The Reckoning (feat. Jacoby Shaddix)
2. Endless War
3. Raise Your Banner (feat. Anders Fridn)
4. Supernova
5. Holy Ground
6. In Vain
7. Firelight (feat. Jasper Steverlinck)
8. Mad World
9. Mercy Mirror
10. Trophy Hunter

Muzycy Within Temptation wypuścili 14 listopada 2014 roku podwójny album koncertowy, zatytułowany "Let Us Burn - Elements & Hydra Live In Concert". Na wydawnictwie znalazł się pełny zapis dwóch koncertów. Pierwszy z nich grupa zagrała 13 listopada 2012 roku w "Sportpaleis" w belgijskiej Antwerpii. Symfoniczny występ pod szyldem "Elements" odbył się z okazji piętnastej rocznicy działalności zespołu. Drugi koncert miał miejsce 2 maja 2014 roku w "Heineken Music Hall" w Amsterdamie i wieńczył europejską część trasy promującej album "Hydra".

Studyjną dyskografię formacji zamyka "Hydra", szósty longplay w dorobku Within Temptation. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji wyprodukowanych przez Daniela Gibsona, który jest stałym współpracownikiem kapeli od czasu "The Silent Force". W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Tarja Turunen, Howard Jones oraz Xzibit.

Przypominamy, że Within Temptation zagra w Polsce dwa koncerty w ramach nadchodzącej trasy po Europie. Odbędą się one 26 października 2018 roku w Poznaniu i 27 października w Warszawie.

26.10 - Poznań, "Międzynarodowe Targi Poznańskie"
Bilety: 130 zł (płyta) i 150 zł (miejsca siedzące)

27.10 - Warszawa, "Torwar"
Bilety: 130 zł (płyta) i 150 zł (miejsca siedzące)

Komentarze
Dodaj komentarz »