zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 25 czerwca 2019

Mono, Myrkur i Marissa Nadler na "Roadburn Festival"

27.10.2018 09:37  autor: Verghityax, źródło: roadburn.com

Do składu "Roadburn Festival 2019" dołączyli: Japończycy z Mono, duńska wokalistka Myrkur, amerykańska kompozytorka Marissa Nadler, Svalbard, Pijn, Conjurer, Secret Cutter, A.A. Williams, Agrimonia, Gosta Berlings Saga i Orchestra of Constant Distress. Festiwal odbędzie się w dniach od 11 do 14 kwietnia w "013" w holenderskim Tilburgu.

W 2019 roku Mono świętować będzie jubileusz dwudziestolecia działalności. Z tej okazji zespół wykona na "Roadburn Festival" swój piąty longplay studyjny - "Hymn to the Immortal Wind" - w całości. Japończykom na scenie towarzyszyć będzie Jo Quail.

Na potrzeby swojego występu na "Roadburn Festival" Myrkur przygotuje program pod nazwą "Folkesange". Z pomocą Christophera Juula i Jo Quail wokalistka zaprezentuje zestaw nordyckich pieśni folkowych.

Marissa Nadler promować będzie swój ósmy longplay studyjny, zatytułowany "For My Crimes". Jego premiera odbyła się we wrześniu 2018 roku pod egidą Sacred Bones. Na płycie gościnnie zaśpiewały Angel Olsen, Sharon Van Etten i Kristin Kontrol.

Wcześniej swój udział w "Roadburn Festival 2019" potwierdziły zespoły Sleep, Birds In Row, holenderski Gore, Have A Nice Life, Heilung, Louise Lemon, amerykański Midnight, Seven That Spells, Vile Creature, Cave In, Old Man Gloom, Thou, Henrik Palm, Daughters, Drab Majesty, Ulcerate, Imperial Triumphant, Gold, Wolvennest, Messa, Mord'A'Stigmata, At The Gates i Anna von Hausswolff.

Kuratorem "Roadburn Festival 2019" został Tomas "Tompa" Lindberg, wokalista At The Gates i Disfear.

Wejściówki na "Roadburn Festival 2019" trafiły do sprzedaży w cenie 181 euro za karnet trzydniowy, 204 euro za karnet czterodniowy, 62 euro za bilet jednodniowy (na czwartek, piątek i sobotę) oraz 55,50 euro za bilet jednodniowy na niedzielę.

Komentarze
Dodaj komentarz »