zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 czerwca 2019

Tides From Nebula prezentuje singiel "Dopamine"

27.10.2018 12:56  autor: Verghityax, źródło: profil Tides From Nebula na Facebooku

Muzycy Tides From Nebula udostępnili "Dopamine", pierwszą część podwójnego singla, pt. "Dopamine / Paratyphoid Fever". Wydawnictwo ukaże się wyłącznie na winylu w limitowanym nakładzie dwustu egzemplarzy i będzie mieć swoją premierę 24 listopada 2018 roku na urodzinowym koncercie klubu "Progresja Music Zone" w Warszawie.

Zespół komentuje: "To wydawnictwo jest dla nas wyjątkowe, zamyka dziesiąty rok naszej działalności i w pewien sposób pokazuje jaką drogę przeszliśmy jako muzycy.

'Dopamine' to całkiem nowy utwór, natomiast 'Paratyphoid Fever' powstał już dziesięć lat temu, ale nigdy nie doczekał się wersji studyjnej, aż do teraz".

W lutym 2018 roku muzycy Tides From Nebula poinformowali, że rozpoczęli proces komponowania materiału na swój piąty longplay studyjny. Płyta ma się ukazać w roku 2019.

Dyskografię Tides From Nebula zamyka album "Safehaven". Materiał na czwarty longplay studyjny zespołu zarejestrowany został w gdańskim "Custom34 Studio" Kuby Mańkowskiego, miksami zajął się Forrester Savell. Płyta ujrzała światło dzienne 6 maja 2016 roku w barwach Mystic Production.

Na jubileuszowym koncercie z okazji 15. rocznicy rozpoczęcia działalności klubu "Progresja" zagrają, oprócz Tides From Nebula: Spoiwo, Night Mistress, Tranq, 4dots, Fiasko i Traffic Junky.

24.11 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »