zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 15 czerwca 2021

The Dog opublikował "The Last of the Hippies"

28.10.2018 18:51  autor: Verghityax, źródło: profil The Dog na Facebooku

The Dog - hardcore'owy zespół z Wrocławia - udostępnił utwór "The Last of the Hippies", który pierwotnie ukazał się na składance "The Dreadful Symphonies". Wydawnictwo miało swoją premierę na wiosnę 2018 roku pod egidą Instant Classic.

"The Dreadful Symphonies" był wydawnictwem o charakterze charytatywnym. Cały dochód ze sprzedaży albumu przeznaczony został na leczenie Wiktorii Jaworskiej, u której zdiagnozowano nowotwór złośliwy mózgu. Na płytę trafiły głównie niepublikowane wcześniej utwory, między innymi, The Dead Goats, Calm The Fire, Icon of Evil, The Stubs, Squash Bowels, The Dog i In Twilight's Embrace.

"The Last of the Hippies" to kompozycja, która została zarejestrowana w czasie sesji nagraniowej do "I Am You", ostatniego albumu studyjnego The Dog. Sesja odbyła się w ciągu dwóch dni w grudniu 2017 roku w "Monochrom Studio" pod okiem Haldora Grunberga i Jakuba Radomskiego. Miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg.

The Dog powstał w 2013 roku. W marcu 2014 roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka, zatytułowana "The Value Of Life Is Negative".

Tagi: The Dog
Komentarze
Dodaj komentarz »