zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Koncert Godsmack przeniesiony na marzec 2019 roku

3.11.2018 09:48  autor: Verghityax, źródło: Metal Mind Productions

Poznaliśmy nowy termin warszawskiego koncertu Godsmack - wydarzenie odbędzie się 26 marca 2019 roku w klubie "Progresja Music Zone". Pierwotnie europejska trasa zespołu miała się odbyć w listopadzie 2018 roku, jednak została przeniesiona z powodu śmierci syna Tony'ego Romboli - gitarzysty grupy.

Bilety zakupione na poprzedni termin zachowują ważność.

Godsmack przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej "When Legends Rise" - siódmy longplay studyjny w dorobku grupy. Na płycie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które muzycy zarejestrowali w swoim studio w Derry w New Hampshire. Produkcją zajęli się Erik Ron i Sully Erna. W utworze "Under Your Scars" zagrały bułgarskie instrumentalistki: wiolonczelistka Irina Chirkova i skrzypaczka Zvezdelina Haltakova. Premiera "When Legends Rise" odbyła się 27 kwietnia 2018 roku pod egidą BMG.

Godsmack powstał w 1995 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Sully Erny. Od początku działalności towarzyszy mu basista Robbie Merrill. W ciągu dwudziestu trzech lat działalności kapela wypuściła siedem longplayów studyjnych i jeden koncertowy.

26.03.2019 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Start: 20:00
Bilety: 150 zł (przedsprzedaż) i 170 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Godsmack
Komentarze
Dodaj komentarz »