zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 marca 2019

Carcass, Trivium i Powerwolf na "Mystic Festival"

9.11.2018 15:40  autor: Verghityax, źródło: profil "Mystic Festival" na Facebooku

Formacje Carcass, Trivium, Powerwolf i Municipal Waste dołączyły do składu reaktywowanego "Mystic Festival", wcześniej swój udział potwierdził Slipknot, King Diamond, Amon Amarth i Testament. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca 2019 roku w hali "Tauron Arena" w Krakowie.

Brytyjczycy z Carcass nadal promują album "Surgical Steel" - jest to szósty longplay studyjny grupy i pierwszy od czasu reaktywacji. Płyta ukazała się 13 września 2013 roku nakładem Nuclear Blast. Produkcją zajął się Colin Richardson. Za miksy odpowiada Andy Sneap.

W marcu 2018 roku gitarzysta Ben Ash rozstał się z Carcass po pięciu latach współpracy. Na jego miejsce pozostali muzycy zaangażowali Toma Drapera z grupy Pounder.

Trivium promować będzie swój ósmy longplay studyjny, zatytułowany "The Sin And The Sentence", premiera odbyła się 20 października 2017 roku za sprawą Roadrunner Records. Jest to pierwsze dokonanie Amerykanów z perkusistą Alexem Bentem, dołączył on do formacji w 2016 roku, zastępując Paula Wandtke. Materiał zarejestrowany został w "Hybrid Studios" pod okiem Josha Wilbura.

Powerwolf ponownie odwiedzi Polskę z albumem "The Sacrament of Sin", którego premiera odbyła się 20 lipca 2018 roku pod egidą Napalm Records. Materiał zarejestrowany został w szwedzkim "Fascination Street Studios" u Jensa Bogrena, który współpracował już z grupą przy poprzednim "Blessed & Possessed".

Municipal Waste to amerykańska grupa, grająca crossover thrash. Muzycy promują swój szósty longplay studyjny, pt. "Slime And Punishment", ujrzał on światło dzienne 23 czerwca 2017 roku pod egidą Nuclear Blast. Na krążek trafiło czternaście utworów, które zespół zarejestrował w "Torment Studios". W rolę producenta wcielił się po raz pierwszy basista formacji - Phil "Landphil" Hall. Za miksy i mastering odpowiada Bill Metoyer.

Pierwsza pula karnetów na "Mystic Festival 2019" wyprzedała się. Bilety z drugiej puli zakupić można w cenie 489 zł (płyta), 539 zł (sektor A) i 439 zł (sektor C). Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle ani Early Birds.

Docelowo na "Mystic Festival 2019" ma wystąpić dwadzieścia zespołów.

Komentarze
Dodaj komentarz »