zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 20 stycznia 2021

Szczegóły listopadowego koncertu Impaled Nazarene

16.11.2018 18:54  autor: Verghityax, źródło: profil "Magnetofonu" na Facebooku

Impaled Nazarene powróci do Polski, jedyny koncert zespołu w naszym kraju odbędzie się 17 listopada 2018 roku w klubie "Magnetofon" w Łodzi. Przed Finami wystąpią rodzime formacje Ragehammer, Stillborn i Butchery.

Impaled Nazarene wydał 14 kwietnia 2014 roku swój dwunasty longplay studyjny, zatytułowany "Vigorous and Liberating Death". Materiał zarejestrowany został w studiach "City Lights" i "S/Mental", miksami zajął się Max Kostermaa. Mastering wykonał Mika Jussila w "Finnvox". Płyta trafiła do sprzedaży za sprawą Osmose Productions.

W roku 2017 zespół Miki Luttinena wypuścił EP-kę "Morbid Fate". Oprócz kompozycji tytułowej, na wydawnictwie znalazł się cover "Riding with the Driver" Motorhead. Materiał ukazał się wyłącznie na winylu w limitowanym nakładzie siedmiuset egzemplarzy.

Ragehammer nadal ogrywa swój pierwszy longplay, zatytułowany "The Hammer Doctrine", trafił on do sprzedaży 8 kwietnia 2016 roku. Materiał został zarejestrowany pod koniec 2015 roku w "No Solace Studio". Miksami i masteringiem zajął się M. z Mgły. Na "The Hammer Doctrine" znalazło się osiem autorskich utworów oraz cover "Spotkania z Diabłem" Krzysztofa Klenczona i Trzech Koron.

Dyskografię Stillborn zamyka EP-ka "Crave for Killing", ukazała się ona 12 marca 2018 roku nakładem Godz Ov War Productions. Na płycie znalazły się cztery premierowe kompozycje oraz nagrany na nowo utwór "Crave For Killing" z debiutanckiej demówki "Mirrormaze" z 1999 roku. Sesja nagraniowa odbyła się latem i jesienią 2017 roku. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Ataman Tolovy, za oprawę graficzną odpowiada Maciej Kamuda.

Butchery to łódzka formacja, grająca mieszankę thrash i black metalu. 20 września 2017 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album tria, zatytułowany "Rites of Unholy Might".

17.11 - Łódź, "Magnetofon"
Start: 18:30
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »