zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 5 marca 2021

Slash wypuścił koncertowy klip do "Mind Your Manners"

17.11.2018 09:46  autor: Verghityax, źródło: profil Slasha na Facebooku

Slash wypuścił koncertowy klip do utworu "Mind Your Manners" ze swojego ostatniego albumu studyjnego, zatytułowanego "Living the Dream". Za reżyserię odpowiada Clifton Collins Jr.

"Living the Dream" to czwarty longplay studyjny w solowym dorobku Slasha. Na potrzeby wydawnictwa gitarzysta przygotował dwanaście kompozycji, które zarejestrowane zostały pod okiem Michaela "Elvisa" Baskette'a. W wywiadzie udzielonym japońskiemu Rock City Slash oświadczył, że jest to jego pierwsze dokonanie, które powstało przy użyciu Pro Tools. Premiera "Living the Dream" planowana jest na 21 września 2018 roku pod egidą Roadrunner Records.

Solowy zespół Slasha tworzą Myles Kennedy na wokalu, Todd Kerns na basie, Brent Fitz na perkusji i Frank Sidoris na drugiej gitarze.

Swoją karierę solową Slash rozpoczął w 2008 roku. Pierwszy album, zatytułowany po prostu "Slash", muzyk zrealizował z pomocą wielu wokalistów, w tym Ozzy'ego Osbourne'a, Lemmy'ego, Fergie, Dave'a Grohla, Chrisa Cornella, Iggy'ego Popa i Iana Astbury.

Przypominamy, że Slash powróci do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej album "Living the Dream". Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 12 lutego 2019 roku w hali "Atlas Arena" w Łodzi. W charakterze supportu zaprezentuje się Phil Campbell And The Bastard Sons - zespół Phila Campbella z Motorhead.

Phil Campbell And The Bastard Sons powstał w 2013 roku. W skład grupy, oprócz Phila Campbella, weszli trzej jego synowie: Todd, Dane i Tyler, a także wokalista Neil Starr. Początkowo zespół grał przede wszystkim covery Motorhead oraz ulubione klasyki Phila Campbella, w tym utwory z repertuaru Black Sabbath, Led Zeppelin, Teda Nugenta i Davida Bowie.

W 2016 roku formacja debiutowała EP-ką, zatytułowaną po prostu "Phil Campbell And The Bastard Sons".

Obecnie muzycy promują "The Age Of Absurdity", swój pierwszy longplay studyjny. Sesja nagraniowa miała miejsce w "Rockfield Studios" i "Longwave Studios" w Walii pod okiem Romesha Dodangody, mastering wykonano w "Abbey Road Studios" w Londynie. Na płycie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji oraz cover "Silver Machine" Hawkwind z gościnnym udziałem Dave'a Brocka. Krążek trafił do sprzedaży 26 stycznia 2018 roku za sprawą Nuclear Blast.

12.02.2019 - Łódź, "Atlas Arena"
Start: 20:00
Bilety:
Płyta - 220 zł (przedsprzedaż) i 240 zł (w dniu koncertu)
Golden Circle - 350 zł (przedsprzedaż) i 370 zł (w dniu koncertu)
Miejsca siedzące (kat. I) - 350 zł (przedsprzedaż) i 370 zł (w dniu koncertu)
Miejsca siedzące (kat. II) - 280 zł (przedsprzedaż) i 300 zł (w dniu koncertu)
Miejsca siedzące (kat. III) - 240 zł (przedsprzedaż) i 260 zł (w dniu koncertu)
Miejsca siedzące (kat. IV) - 200 zł (przedsprzedaż) i 220 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »