zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 20 stycznia 2021

Madrugada zagra w Polsce w marcu

17.11.2018 12:53  autor: Verghityax, źródło: profil Madrugady na Facebooku

Reaktywowana Madrugada zapowiedziała trasę koncertową pod szyldem "Industrial Silence European Tour 2019". W jej ramach odwiedzi również Polskę, jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 20 marca w klubie "Niebo" w Warszawie.

Madrugada ogłosiła reaktywację w czerwcu 2018 roku, po dziesięciu latach przerwy. Dwa koncerty w Oslo, ogłoszone jako pierwsze, wyprzedały się niemal natychmiast. Na nadchodzącej trasie muzycy grać będą przede wszystkim utwory z "Industrial Silence", swojego debiutanckiego longplaya z 1999 roku. Siverta Hoyema, Frode Jacobsena i Jona Lauvlanda Pettersena na scenie wspierać będą sesyjni gitarzyści Cato Thomassen i Christer Knutsen.

Zespół powstał w 1993 roku w Stokmarknes, w jego skład weszli Sivert Hoyem na wokalu, Robert Buras i Marius Johansen na gitarze, Frode Jacobsen na basie i Jon Lauvland Pettersen na perkusji. Wkrótce Marius Johansen opuścił grupę i od tego czasu muzycy kontynuowali działalność jako kwartet. Formacja wydała łącznie pięć longplayów studyjnych, jeden koncertowy i siedem EP-ek. Istnieniu grupy kres położyła śmierć gitarzysty Roberta Burasa.

20.03.2019 - Warszawa, "Niebo"
Start: 20:00
Bilety: 95 zł (przedsprzedaż) i 110 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Madrugada
Komentarze
Dodaj komentarz »