zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 20 lipca 2024

Metal Church prezentuje wideo do "By The Numbers"

20.11.2018 18:43  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Formacja Metal Church udostępniła teledysk do utworu "By The Numbers" z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Damned If You Do". Płyta ujrzy światło dzienne 7 grudnia 2018 roku za sprawą Rat Pak Records.

Obraz wyreżyserował Jamie Brown ze Smoking Gun Inc.

"Damned If You Do" to pierwsze dokonanie Metal Church ze Stetem Howlandem w roli perkusisty - zastąpił on na tym stanowisku Jeffa Plate'a w 2017 roku. Wcześniej Stet Howland udzielał się w W.A.S.P., z grupą Blackie'go Lawlessa nagrał albumy "The Crimson Idol", "K.F.D.", "Helldorado", "Unholy Terror" i "The Neon God: Part One - The Rise".

Lista utworów:

1. Damned If You Do
2. The Black Things
3. By The Numbers
4. Revolution Underway
5. Guillotine
6. Rot Away
7. Into The Fold
8. Monkey Finger
9. Out Of Balance
10. The War Electric

Dyskografię Metal Church zamyka "XI". Jest pierwszy longplay formacji z Mike'iem Howe za mikrofonem od czasu "Hanging in the Balance" z 1993 roku. W maju 2015 roku muzycy Metal Church ogłosili, że Mike Howe powrócił na stanowisko wokalisty po ponad dwóch dekadach. Poprzedni frontman, Ronny Munroe, odszedł z zespołu w 2014 roku, aby zająć się karierą solową.

Wcześniej Mike Howe piastował stanowisko wokalisty Metal Church w latach 1988 - 1994. Razem z grupą zarejestrował trzy longplaye studyjne: "Blessing in Disguise", "The Human Factor" i "Hanging in the Balance".

Tagi: Metal Church
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Metal Church prezentuje wideo do "By The Numbers"
Thrash Lover (wyślij pw), 2018-11-20 21:57:58 | odpowiedz | zgłoś
Podwójne życie pracownika korporacji :)