zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2019

In Flames udostępnia teledysk do "I Am Above"

18.12.2018 12:35  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Szwedzki In Flames wypuścił teledysk do "I Am Above", drugiego singla z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "I, The Mask". Płyta trafi do sprzedaży 1 marca 2019 roku za sprawą Eleven Seven Music.

W klipie wystąpił Martin Wallstrom, znany z serialu "Mr. Robot".

Na "I, The Mask" znajdzie się dwanaście kompozycji, które zespół zarejestrował pod okiem Howarda Bensona. Miksami zajął się Chris Lord-Alge, za mastering odpowiada Ted Jensen.

Lista utworów:

1. Voices
2. I, The Mask
3. Call My Name
4. I Am Above
5. Follow Me
6. (This is Our) House
7. We Will Remember
8. In This Life
9. Burn
10. Deep Inside
11. All The Pain
12. Stay With Me

W 2018 roku z zespołem rozstał się perkusista Joe Rickard. Na potrzeby tras koncertowych za bębnami zasiądzie Tanner Wayne, który dotychczas udzielał się w Underminded i Scary Kids Scaring Kids.

Przypominamy, że In Flames zagra na reaktywowanym "Mystic Festival", który odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca 2019 roku w hali "Tauron Arena" w Krakowie. Swój udział w festiwalu potwierdziły również zespoły Slipknot, Sabaton, Within Temptation, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Carcass, Soulfly, Possessed, Hatebreed, Powerwolf, Eluveitie, Immolation, Crowbar, Power Trip, Trivium i Municipal Waste.

Pierwsza pula karnetów na "Mystic Festival 2019" wyprzedała się. Karnety z drugiej puli zakupić można w cenie 489 zł (płyta), 539 zł (sektor A) i 439 zł (sektor C). Bilety jednodniowe kosztują 309 zł (płyta), 349 zł (sektor A) i 269 zł (sektor C). Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle ani Early Birds.

Docelowo na "Mystic Festival 2019" ma wystąpić dwadzieścia osiem zespołów, podzielonych na trzy sceny.

Komentarze
Dodaj komentarz »