zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 24 czerwca 2019

Adam Waleszyński odchodzi z Tides From Nebula

9.01.2019 12:26  autor: Verghityax, źródło: profil Tides From Nebula na Facebooku

Adam Waleszyński - gitarzysta i współzałożyciel Tides From Nebula - postanowił rozstać się z zespołem po dziesięciu latach współpracy. Muzycy planują kontynuować działalność jako trio.

Tides From Nebula, Katowice 18.11.2017, fot. Verghityax
Tides From Nebula, Katowice 18.11.2017, fot. Verghityax

W oświadczeniu zespołu czytamy: "Kochani, zaczął się nowy rok, a wraz z nim przyszły do nas duże zmiany. Po wspaniałych dziesięciu latach wspólnego grania, Adam, nasz gitarzysta, przyjaciel i brat, podjął decyzję o opuszczeniu szeregów zespołu. Wiemy, że ten krok nie był dla niego łatwy i z całego serca go szanujemy. Adam, to było wymarzone wspólne dziesięć lat, cieszymy się, że byłeś tego częścią i stworzyliśmy razem tyle pięknych rzeczy. Trzymamy mocno kciuki za wszystkie Twoje przyszłe działania, przyjacielu!

Aktualnie powoli kończymy pisać materiał na piątą płytę, której wydanie planujemy w tym roku. Jesteśmy równie podekscytowani nowymi utworami, jak i nową drogą, w którą wkraczamy. Od teraz zespół działać będzie jako trio".

Adam Waleszyński dodaje: "Drodzy. Ostatnie jedenaście lat było niesamowitą przygodą, pełną zarówno wspaniałych i trudnych chwil, przepełnionych każdą możliwą emocją. W dzisiejszych czasach, jeżeli chce się robić coś dobrze, trzeba włożyć w to całe serce, dlatego zawsze stawialiśmy zespół na pierwszym miejscu. W moim wypadku tak było. Do teraz.

Ostatnimi czasy moje życie obrało nowy kierunek, stąd moje zaangażowanie w działalność zespołu nie było stuprocentowe. W związku z tym nie czułem się dobrze w stosunku do siebie, moich przyjaciół z zespołu i przede wszystkim w stosunku do Was. Uznałem, że to, co miałem zrobić artystycznie w moim życiu, już zostało zrobione i nadszedł czas na zupełnie nowe przygody, których jest przede mną bardzo dużo.

Cieszę się, że mogłem tworzyć coś tak wyjątkowego z tak wyjątkowymi ludźmi jak Maciej, Przemek i Tomek. Dzięki temu wiem, że przed zespołem jeszcze to, co najlepsze, a moje odejście kompletnie nie wpłynie na jego działalność. Będzie tylko lepiej i z ekscytacją oczekuję nowej płyty. Chłopaki. To był zaszczyt, móc z Wami grać. Dziękuję Wam bardzo. Za wszystko.

Kochani Słuchacze, będę za Wami tęsknił. Dziękuję za cały ten czas i za wspomnienia, które na zawsze ze mną zostaną. Dzięki Wam moje marzenia zostały spełnione. Stworzyliście szczęśliwego i spełnionego człowieka.

Czas na coś innego. Do zobaczenia".

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Adam Waleszyński odchodzi z Tides From Nebula
4e65rtfhgb (gość, IP: 217.11.133.*), 2019-01-11 11:23:54 | odpowiedz | zgłoś
niestety granie muzyki (oprocz slawomira itp) to kosztowne hobby, pochłania również czas wolny i urlop...
re: Adam Waleszyński odchodzi z Tides From Nebula
Markowski (gość, IP: 83.20.121.*), 2019-01-10 08:15:05 | odpowiedz | zgłoś
Mogliby vocalistę zmienić w końcu