zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2019

Mono i Arabrot na trzech koncertach w Polsce

9.01.2019 09:36  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions, Iron Realm Productions

Mono, Arabrot i Jo Quail wyruszą we wspólną trasę koncertową po Europie. W Polsce odbędą się trzy występy: 16 kwietnia 2019 roku w Gdańsku, 17 kwietnia w Warszawie i 18 kwietnia w Krakowie.

Japońska formacja Mono promować będzie swój nadchodzący album studyjny, pt. "Nowhere Now Here". Premiera planowana jest na 25 stycznia 2019 roku pod egidą Temporary Residence Ltd. i Pelagic Records.

Muzycy Mono poinformowali, że 1 sierpnia 2018 roku zakończyli sesją nagraniową do swojego dziesiątego longplaya studyjnego. Następca "Requiem For Hell" zrealizowany został w "Electrical Audio" pod okiem Steve'a Albiniego.

"Nowhere Now Here" jest pierwszym dokonaniem Japończyków zarejestrowanym bez udziału wieloletniego perkusisty i współzałożyciela Mono. Yasunori Takada opuścił grupę w 2017 roku.

Norweski Arabrot przyjedzie ze swoim ósmym longplayem studyjnym, zatytułownym "Who Do You Love". Premiera na nośniku fizycznym odbyła się 7 września 2018 roku za sprawą Pelagic Records.

Na potrzeby "Who Do You Love" Kjetil Nernes przygotował dziesięć kompozycji. Po uporaniu się z agresywną formą raka muzyk wyruszył w 2016 roku w trasę po Wielkiej Brytanii, co wieczór grając w innym miejscu z lokalnymi artystami. Spotkania te stanowiły inspirację do powstania nowego materiału. "Who Do You Love" został częściowo zarejestrowany w opuszczonym kościele, w którym Kjetil mieszka wraz z żoną Karin Park, zawodową wokalistką i pianistką. Pozostałe ścieżki nagrano w "Electrical Audio" w Chicago pod okiem Grega Normana.

Jo Quail to brytyjska wiolonczelistka. Jej ostatni album, pt. "Exsolve", pochodzi z 2018 roku.

16.04 - Gdańsk, "B90"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

17.04 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

18.04 - Kraków, "Zet Pe Te"
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »