zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 czerwca 2019

Wideo z tekstem do "In Vain" Within Temptation

12.01.2019 12:48  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Within Temptation opublikował wideo z tekstem do utworu "In Vain" z ostatniego wydawnictwa studyjnego, zatytułowanego "Resist". Płyta trafiła do sprzedaży 1 lutego 2019 roku pod egidą Spinefarm Records.

Składający się z dziesięciu utworów materiał powstał pod okiem Daniela Gibsona. Do udziału w sesji zaproszeni zostali Jacoby Shaddix z Papa Roach, Anders Friden z In Flames i Jasper Steverlinck z Arid.

Lista utworów:

1. The Reckoning (feat. Jacoby Shaddix)
2. Endless War
3. Raise Your Banner (feat. Anders Friden)
4. Supernova
5. Holy Ground
6. In Vain
7. Firelight (feat. Jasper Steverlinck)
8. Mad World
9. Mercy Mirror
10. Trophy Hunter

Przypominamy, że Within Temptation zagra na "Mystic Festival", który odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca 2019 roku w hali "Tauron Arena" w Krakowie. Swój udział w festiwalu potwierdziły również zespoły Slipknot, Sabaton, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Carcass, In Flames, Soulfly, Possessed, Hatebreed, Powerwolf, Eluveitie, Immolation, Crowbar, Power Trip, Trivium i Municipal Waste.

Pierwsza pula karnetów na "Mystic Festival 2019" wyprzedała się. Karnety z drugiej puli zakupić można w cenie 489 zł (płyta), 539 zł (sektor A) i 439 zł (sektor C). Bilety jednodniowe kosztują 309 zł (płyta), 349 zł (sektor A) i 269 zł (sektor C). Płyta nie będzie podzielona na strefę "Golden Circle" czy "Early Birds".

Na "Mystic Festival 2019" ma wystąpić dwadzieścia osiem zespołów na trzech scenach.

Komentarze
Dodaj komentarz »