zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 25 kwietnia 2019

Sabbath Assembly i Messa zagrają trasę po Europie

18.01.2019 09:22  autor: Verghityax, źródło: Southern Discomfort

Zespoły Sabbath Assembly i Messa wyruszą w europejską trasę koncertową pod szyldem "Blood and Water Tour". W jej ramach Amerykanie i Włosi zagrają w naszym kraju trzykrotnie: 9 maja 2019 roku w klubie "Alchemia" w Krakowie, 10 maja w warszawskiej "Hydrozagadce" i 11 maja w klubie "Zaklęte Rewiry" we Wrocławiu. Ostatni występ będzie częścią "Into the Abyss Fest".

Sabbath Assembly to amerykańska formacja, grająca mieszankę psychodelicznego rocka i doom metalu. Na wiosnę 2019 roku planowana jest premiera szóstego longplaya studyjnego grupy, zatytułowanego "The Letter of Red". Produkcją materiału zajął się Randall Dunn.

Messa powstała w 2014 roku we włoskiej miejscowości Cittadella, zespół od początku tworzą Sara na wokalu, Mark Sade na gitarze i basie, Alberto na gitarze prowadzącej i Mistyr na perkusji. Dwa lata później kwartet wypuścił swój debiutancki album studyjny, pt. "Belfry", który spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyki. "Feast for Water" - drugi longplay Włochów - ujrzał światło dzienne 6 kwietnia 2018 roku pod egidą Aural Music.

W Krakowie i Warszawie wystąpi dodatkowo rodzimy Loathfinder. Zespół ogrywa obecnie materiał ze swojej debiutanckiej EP-ki, pt. "The Great Tired Ones". Znalazły się na niej cztery autorskie kompozycje. Wydawnictwo ujrzało światło dzienne 30 kwietnia 2017 roku nakładem Godz ov War Productions. Okładkę przygotował jest Robert Artur von Ritter.

9.05 - Kraków, "Alchemia"
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

10.05 - Warszawa, "Hydrozagadka"

Komentarze
Dodaj komentarz »