zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 1 grudnia 2020

Koncerty Major Kong, Dopelord, Spaceslug i Weedpecker

18.01.2019 12:41  autor: Verghityax, źródło: Leave No One Behind Booking, Red Smoke Booking

Formacje Major Kong, Dopelord, Spaceslug i Weedpecker zagrają dwa koncerty z okazji premiery swojego studyjnego splita. Występy odbędą się 23 lutego 2019 roku w klubie "Ucho" w Gdyni i 24 lutego w klubie "U Bazyla" w Poznaniu.

Na potrzeby nadchodzącego splita każdy z czterech zespołów przygotował po jednym utworze, za okładkę odpowiada Kuba Sokólski.

Dyskografię Major Kong zamyka "Brace For Impact", trzeci longplay studyjny w dorobku grupy. Premiera płyty odbyła się 4 września 2017 roku. Okładkę wykonał Maciej Kamuda, sesja nagraniowa miała miejsce w czerwcu 2017 roku w "Monochrom Studio". Za produkcję odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio", który wcześniej współpracował z zespołem przy EP-ce "Galactic Cannibalism".

Dopelord promuje obecnie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Children of the Haze". Jego premiera odbyła się 16 stycznia 2017 roku. Sesja nagraniowa miała miejsce pod koniec października 2016 roku w "Nebula Studio". Za produkcję odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio".

Lutowe koncerty Dopelord będą pierwszymi występami grupy z Piotrem Ochocińskim na perkusji. Zastąpił on na tym stanowisku Tomasza Walczaka.

Spaceslug ogrywa swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Eye The Tide". Sesja nagraniowa odbyła się w marcu 2018 roku w "Monochrom Studio" pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio". Okładkę przygotował Maciej Kamuda, który współpracował z kapelą przy dwóch poprzednich wydawnictwach.

Weedpecker ma na koncie trzy longplaye studyjne, z czego ostatni, zatytułowany "III", ukazał się 5 stycznia 2018 roku pod egidą Stickman Records. Okładkę wykonał Maciej Kamuda, który współpracował z zespołem przy dwóch poprzednich albumach.

Komentarze
Dodaj komentarz »