zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 23 kwietnia 2019

Die Toten Hosen na dwóch koncertach w Polsce

9.02.2019 09:38  autor: Verghityax, źródło: Go Ahead

Punkrockowa formacja Die Toten Hosen powróci do Polski na dwa koncerty. Odbędą się one 6 czerwca 2019 roku w klubie "Stodoła" w Warszawie i 7 czerwca w klubie "Studio" w Krakowie.

Dyskografię Die Toten Hosen zamyka "Laune der Natur", trzynasty longplay studyjny grupy z autorskim materiałem. Ukazał się on 5 maja 2017 roku pod egidą JKP i Warner Music Group. Składający się z piętnastu kompozycji materiał powstał w "Principal Studios" i "Easy Sound Studios".

Do limitowanej edycji "Laune der Natur" dołączono "Learning English Lesson Two", album z coverami. W jego nagraniu gościnnie udział wzięli między innymi Jello Biafra z Dead Kennedys, Bob Geldof z The Boomtown Rats i Hugh Cornwell z The Stranglers.

Die Toten Hosen rozpoczął działalność w 1982 roku w Dusseldorfie, od początku trzon zespołu stanowią wokalista Campino, gitarzyści Andreas von Holst i Michael Breitkopf oraz basista Andreas Meurer. Przełomowym wydawnictwem w karierze Niemców okazał się "Ein kleines bisschen Horrorschau" z 1988 roku, zawiera on w większości utwory napisane z myślą o sztuce teatralnej Bernda Schadewalda, powstałej na kanwie "Mechanicznej pomarańczy" Anthony'ego Burgessa.

6.06 - Warszawa, "Stodoła"
Start: 20:00
Bilety: 125 zł (przedsprzedaż) i 140 zł (w dniu koncertu)

7.06 - Kraków, "Studio"
Start: 20:00
Bilety: 125 zł (przedsprzedaż) i 140 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »