zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 czerwca 2019

Teledysk do "Supernova" Within Temptation

11.02.2019 12:31  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Within Temptation wypuścił teledysk do utworu "Supernova" z ostatniego wydawnictwa studyjnego, zatytułowanego "Resist". Płyta trafiła do sprzedaży 1 lutego 2019 roku pod egidą Spinefarm Records.

Za realizację obrazu odpowiadają Set Vexy i Wesley Versteeg.

Składający się z dziesięciu utworów materiał powstał pod okiem Daniela Gibsona. Do udziału w sesji zaproszeni zostali Jacoby Shaddix z Papa Roach, Anders Friden z In Flames i Jasper Steverlinck z Arid.

Przypominamy, że Within Temptation zagra na "Mystic Festival", który odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca 2019 roku w hali "Tauron Arena" w Krakowie. Swój udział w festiwalu potwierdziły również zespoły Slipknot, Sabaton, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Carcass, In Flames, Soulfly, Possessed, Hatebreed, Powerwolf, Immolation, Crowbar, Power Trip, Trivium, Eluveitie, Municipal Waste, Jinjer, Vltimas, Entropia i Batushka.

Pierwsza pula karnetów na "Mystic Festival 2019" wyprzedała się. Karnety z drugiej puli zakupić można w cenie 489 zł (płyta), 539 zł (sektor A) i 439 zł (sektor C). Bilety jednodniowe kosztują 309 zł (płyta), 349 zł (sektor A) i 269 zł (sektor C). Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle czy Early Birds.

Na "Mystic Festival 2019" ma wystąpić dwadzieścia osiem zespołów na trzech scenach.

Komentarze
Dodaj komentarz »