zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 28 stycznia 2021

Triptykon, Voidhanger i Entropia na "Summer Dying Loud 2019"

16.02.2019 09:41  autor: Verghityax, źródło: profil "Summer Dying Loud" na Facebooku

Organizator "Summer Dying Loud" w Aleksandrowie Łódzkim ogłosił termin i pierwszych wykonawców jedenastej edycji wydarzenia. Swój udział potwierdziły formacje Triptykon, Voidhanger, Entropia i Major Kong. Festiwal odbędzie się w dniach od 6 do 8 września 2019 roku.

Triptykon, Kraków 16.03.2017, fot. Verghityax
Triptykon, Kraków 16.03.2017, fot. Verghityax

Dyskografię Triptykon zamyka album "Melana Chasmata" - na płycie znalazło się dziewięć autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował w należącym do gitarzysty V. Santury "Woodshed Studio". Za produkcję, miks i mastering odpowiada Tom Gabriel Fischer do spółki z V. Santurą. Następca "Eparistera Daimones" ukazał się 15 kwietnia 2014 roku nakładem Prowling Death Records.

Voidhanger promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Dark Days of the Soul", który ukazał się 2 marca 2018 roku za sprawą Agonia Records. Składający się z ośmiu kompozycji materiał zarejestrowany został pod okiem M. z Mgły, odpowiada on również za miksy i mastering.

28 września 2018 roku pod egidą Arachnophobia Records ukazał się trzeci album Entropii, zatytułowany "Vacuum". Materiał nagrany został w "Raven Studio" wraz z realizatorem Andrzejem Dziadkiem, za produkcję odpowiada Maciej Wiergowski. Oprawę graficzną albumu wykonał Kuba Sokólski.

Dyskografię Major Kong zamyka split z zespołami Dopelord, Spaceslug i Weedpecker. Na potrzeby wydawnictwa każda z czterech formacji przygotowała po jednym utworze, za okładkę odpowiada Kuba Sokólski.

Do sprzedaży trafiła pierwsza pula karnetów na "Summer Dying Loud 2019", można je kupić w cenie 95 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »