zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 maja 2021

Hexvessel zrealizował teledysk do "Changeling"

18.02.2019 09:12  autor: Verghityax, źródło: profil Hexvessel na Facebooku

Hexvessel wypuścił teledysk do utworu "Changeling" z ostatniego albumu studyjnego, zatytułowanego "All Tree". Płyta trafiła do sprzedaży 15 lutego 2019 roku pod egidą Secret Trees i Century Media Records.

Za realizację obrazu odpowiadają Vesa Ranta i Aapo Lahtela.

Na potrzeby "All Tree" zespół przygotował trzynaście kompozycji. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Neige z Alcest i Dirk "Mont" Campbell.

Lista utworów:

1. Blessing
2. Son Of The Sky
3. Old Tree
4. Changeling
5. Ancient Astronaut
6. Visions Of A.O.S.
7. Sylvan Sign
8. Wilderness Spirit
9. Otherworld Envoy
10. Birthmark
11. Journey To Carnac
12. Liminal Night
13. Closing Circles

Hexvessel powstał w 2009 roku, kiedy pochodzący z Wielkiej Brytanii Mat McNerney osiedlił się w Finlandii. Wcześniej muzyk pisał teksty i śpiewał między innymi w Dodheimsgard, był również założycielem Beastmilk i Grave Pleasures. W roku 2011 światło dzienne ujrzał debiutancki album Hexvessel, pt. "Dawnbearer". Od tego czasu zespół wypuścił jeszcze dwa longplaye ("No Holier Temple" i "When We Are Death") oraz trzy EP-ki.

Przypominamy, że Hexvessel zagra na tegorocznej edycji "Castle Party" w Bolkowie. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 11 do 14 lipca, swój udział potwierdziły również Deathstars, Lord of the Lost, Merciful Nuns, Dawn of Ashes, God Module, Entropia, Żywiołak, Near Earth Orbit, Whispers in the Shadow, Aeon Sable, Reactor7x, Nacht und Nebel, Moloch, Atari Teenage Riot, Myrkur, Eivor, Darkher, Mord'A'Stigmata, Sunnata, Forndom, Solar Fake, The Devil & The Universe, 1984, Cabaret Grey, Dark Side Eons, Agressiva 69, reaktywowany Blitzkrieg z Łodzi, DDA i Helroth.

Komentarze
Dodaj komentarz »