zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 października 2021

Embrional, Czort i Angrrsth na "Brutal East Festival"

20.02.2019 18:15  autor: Verghityax, źródło: profil "Brutal East Festival" na Facebooku

Formacje Embrional, Czort, Angrrsth i Death Has Spoken dołączyły do składu jedenastej edycji "Brutal East Festival". Wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku w klubie "Fama" w Białymstoku.

Embrional promować będzie swój trzeci longplay studyjny, pt. "Evil Dead", ukazał się on 10 stycznia 2019 roku własnym sumptem zespołu w nakładzie tysiąca egzemplarzy. Materiał zarejestrowany został pod okiem Arka Malczewskiego z "Sound Division Studio". Okładkę przygotował Rafał Wechterowicz.

Blackmetalowa grupa Czort zadebiutowała 6 stycznia 2018 roku longplayem studyjnym, zatytułowanym "Czarna ewangelia". Składający się z ośmiu kompozycji materiał trafił do sprzedaży za sprawą Under the Sign of Garazel Productions.

Angrrsth powstał w Toruniu, w skład grupy wchodzą XII na basie, Simon na perkusji, Grisch na gitarze i Hermann na wokalu. 1 października 2018 roku za sprawą Godz Ov War Productions światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka zespołu, pt. "Znikąd".

Death Has Spoken gra mieszankę doom i death metalu. 1 sierpnia 2017 roku ukazał się debiutancki album grupy, zatytułowany "Fade". Składający się z sześciu utworów materiał zarejestrowany został w studio "Spectral Sound" w Białymstoku.

Wcześniej swój udział w "Brutal East Festival" potwierdziła stołeczna Antigama.

Antigama promuje obecnie EP-kę studyjną, zatytułowaną "Depressant", ukazała się ona 9 listopada 2017 roku pod banderą Selfmadegod Records. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku albumu "The Insolent", materiał na "Depressant" muzycy zarejestrowali w "JNS Studio" u Pawła "Janosa" Grabowskiego, odpowiada on również za miksy. Masteringiem zajął się James Plotkin. Okładkę stworzył Łukasz Myszkowski, wokalista grupy.

12.04 - Białystok, "Fama"
Start: 18:00
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »