zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 października 2021

Antigama i Deivos na "Void of Madness" w Łodzi

22.03.2019 18:38  autor: Verghityax, źródło: The Hanged Men Booking

W klubie "Magnetofon" w Łodzi odbędzie sie 27 kwietnia 2019 roku wydarzenie pod szyldem "Void of Madness". Tego dnia na scenie zaprezentują się formacje Antigama, Deivos, Death Has Spoken i Stygmath.

Antigama, Aleksandrów Łódzki 10.09.2016, fot. Verghityax
Antigama, Aleksandrów Łódzki 10.09.2016, fot. Verghityax

Antigama promuje obecnie EP-kę studyjną, zatytułowaną "Depressant". Ukazała się ona 9 listopada 2017 roku pod banderą Selfmadegod Records. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku albumu "The Insolent", materiał na "Depressant" muzycy zarejestrowali w "JNS Studio" u Pawła "Janosa" Grabowskiego, który odpowiada również za miksy. Masteringiem zajął się James Plotkin. Okładkę stworzył Łukasz Myszkowski, wokalista grupy.

Antigama działa od 2000 roku. Trzon formacji stanowią wokalista Łukasz Myszkowski i gitarzysta Sebastian Rokicki. Debiutancki album studyjny, pt. "Intellect Made Us Blind", ujrzał światło dzienne w kwietniu 2002 roku. Od tego czasu kwartet wydał jeszcze sześć longplayów, trzy EP-ki i piętnaście splitów, koncertując zarówno w Europie, jak i Ameryce Północnej.

Lubelski Deivos promuje obecnie swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Endemic Divine". Premiera odbyła się 10 lutego 2017 roku za sprawą Selfmadegod Records. Okładkę wydawnictwa przygotował brazylijski malarz i tatuator Rafael Tavares.

Death Has Spoken gra mieszankę doom i death metalu. 1 sierpnia 2017 roku ukazał się debiutancki album grupy, zatytułowany "Fade". Składający się z sześciu utworów materiał zarejestrowany został w studio "Spectral Sound" w Białymstoku.

Stygmath to łódzka formacja, której stylistyka stanowi połączenie doom i death metalu. Debiutancki longplay, zatytułowany po prostu "Stygmath", pochodzi z 2016 roku.

27.04 - Łódź, "Magnetofon"
Bilety: 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »