zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 11 kwietnia 2021

Ulcer, Psychoneurosis i Maggoth na "Defense Festival"

29.03.2019 18:44  autor: Verghityax, źródło: Defense Records

Do składu "Defense Festival" dołączyły formacje Ulcer, Psychoneurosis i Maggoth. Wcześniej swój udział potwierdziły Dira Mortis i Tenebris. Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2019 roku w klubie "Zet Pe Te" w Krakowie.

Ulcer ogrywa materiał ze swojego trzeciego longplaya studyjnego, pt. "Heading Below". Premiera wydawnictwa odbyła się 25 maja 2016 roku za sprawą Arachnophobia Records. Następca "Grant Us Death" zarejestrowany został w "Roslyn Studio". Za miksy odpowiada Marcin Rybicki z poznańskiego "Left Hand Sounds".

Ulcer powstał w 2006 roku w Lublinie. Obecnie grupę tworzy sześciu muzyków, udzielających się również w Abusiveness, Deivos i Blaze of Perdition.

Psychoneurosis to grindcore'owa formacja z Sosnowca, w 2016 roku reaktywowała się po piętnastu latach przerwy. Dwa lata później muzycy zarejestrowali materiał na swój pierwszy longplay studyjny, pt. "The Fall of Humanity". Ukazał się on 16 listopada 2018 roku za sprawą Selfmadegod Records.

Maggoth pochodzi z Pabianic i gra mieszankę thrash i groove metalu. Debiutancki album zespołu, pt. "System Error", ukazał się w 2012 roku. Dyskografię kwartetu zamyka "Mental Anarchy" - split z grupą Dziady Borowe.

Komentarze
Dodaj komentarz »