zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 maja 2019

Deus Mortem udostępnia całą zawartość "Kosmocide"

30.04.2019 09:23  autor: Verghityax, źródło: Malignant Voices

Deus Mortem udostępnił całą zawartość swojego drugiego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Kosmocide". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 28 kwietnia 2019 roku za sprawą Terratur Possessions i Malignant Voices.

W grudniu 2018 roku muzycy Deus Mortem poinformowali, że w "No Solace Studio" ukończyli pracę nad swoim nadchodzącym albumem studyjnym. Miksami i masteringiem zajął się M. z Mgły. Okładkę przygotował Artem Grigoryev.

Lista utworów:

1. Remorseless Beast
2. The Soul of the Worlds
3. Sinister Lava
4. Through the Crown It Departs
5. The Seeker
6. Ceremony of Reversion p.2
7. The Destroyer

Zespół rozpoczął działalność w 2008 roku we Wrocławiu. Debiut studyjny, EP-ka "Darknessence", ujrzał światło dzienne trzy lata później. W roku 2013 Deus Mortem wydał longplaya "Emanations of the Black Light", nagranego jeszcze jako duet. Wkrótce skład uległ zmianie: odszedł perkusista I., a do N. dołączyli nowi muzycy.

Tagi: Deus Mortem
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Deus Mortem udostępnia całą zawartość "Kosmocide"
Hellbach (gość, IP: 69.119.63.*), 2019-04-30 17:06:46 | odpowiedz | zgłoś
Zajebisty, old-schoolowy black. Z przyjemnością się tego słuchało. Ostatnio polska przejmuje pałeczkę jeśli chodzi o takie granie. Trzeba będzie zamówić LP. Perkusista to niezły atleta, gitary tną jak piły, a wokal świetnie współgra z całością. No i oczywiście ta brudnawa produkcja, ale nie na tyle zeby nie odróżniać instrumentów. Na necie wyczytałem ze niektórym to przypomina mgłę. Jak dla mnie nic bardziej mylnego. Mgła gra bardziej monotonnie (nic nie mam przeciwko mgle oczywiscie), trzyma się jednego rifu długo zanim przejdzie do innego motywu. Tutaj riffy przechodzą z jednego na drugi aż miodzio wypływa z uszu. Do tej pory płyta roku jak dla mnie.
re: Deus Mortem udostępnia całą zawartość "Kosmocide"
Nopasaran
Nopasaran (wyślij pw), 2019-05-01 00:16:56 | odpowiedz | zgłoś
Faktycznie ciekawe.