zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 24 czerwca 2019

Wideo z tekstem do "Worship" Eluveitie

29.04.2019 18:25  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Folkmetalowa grupa Eluveitie udostępniła wideo z tekstem do utworu "Worship" z ostatniego albumu studyjnego, zatytułowanego "Ategnatos". Płyta trafiła do sprzedaży 5 kwietnia 2019 roku za sprawą Nuclear Blast.

Materiał na "Ategnatos" zarejestrowany został w szwajcarskim "New Sound Studio" pod okiem Tommy'ego Vetterli z Coronera. Wcześniej zespół wyprodukował z nim album "Evocation II - Pantheon". Miksami zajął się Jens Bogren. Okładkę przygotował Travis Smith. W sesji nagraniowej gościnnie udział wziął Randy Blythe z Lamb of God.

W roku 2016 skład formacji uległ zmianie. Do Eluveitie dołączyli Matteo Sisti na dudach, Alain Ackermann na perkusji, Jonas Wolf na gitarze i Michalina Malisz na lirze korbowej. Na łono zespołu powróciła także Nicole Ansperger. W roku 2017 skład uzupełniła wokalistka i harfistka Fabienne Erni.

Przypominamy, że Eluveitie zagra na "Mystic Festival", który odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca 2019 roku w hali "Tauron Arena" w Krakowie. Swój udział w festiwalu potwierdziły również zespoły Slipknot, Sabaton, Within Temptation, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Carcass, In Flames, Soulfly, Hatebreed, Powerwolf, Immolation, Possessed, Crowbar, Power Trip, Trivium, Vltimas, Municipal Waste, Jinjer, Entropia, Grand Magus, In Twilight's Embrace, Frog Leap, Omnium Gatherum, Lost Society i Batushka.

Pierwsza pula karnetów na "Mystic Festival 2019" wyprzedała się. Karnety z drugiej puli zakupić można w cenie 489 zł (płyta), 539 zł (sektor A) i 439 zł (sektor C). Bilety jednodniowe kosztują 309 zł (płyta), 349 zł (sektor A) i 269 zł (sektor C). Na płycie nie będzie wydzielonej strefy Golden Circle ani Early Birds.

Komentarze
Dodaj komentarz »