zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 30 maja 2020

Megadeth wszedł do studia w Tennessee

13.05.2019 09:24  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Megadeth wszedł do studia we Franklin w stanie Tennessee, aby zarejestrować materiał na swój szesnasty longplay studyjny. Do roli współproducenta zaangażowany został Chris Rakestraw, który wcześniej pracował z zespołem przy albumie "Dystopia".

Megadeth, Łódź 7.06.2016, fot. Verghityax
Megadeth, Łódź 7.06.2016, fot. Verghityax

Nadchodzące wydawnictwo będzie pierwszym dokonaniem Megadeth z Dirkiem Verbeurenem w roli perkusisty. W roku 2016 Dave Mustaine zaprosił go do udziału w amerykańskiej i europejskiej trasie Megadeth - Chris Adler był w tym czasie niedostępny z uwagi na inne zobowiązania. Ostatecznie Belg otrzymał propozycję stałej współpracy, na którą przystał.

Dyskografię Megadeth zamyka album "Dystopia". Materiał zarejestrowany został w amerykańskim Nashville. Produkcją zajął się osobiście Dave Mustaine. Za miksy odpowiada Josh Wilbur. Na płycie znalazło się jedenaście utworów, w tym cover "Foreign Policy" Fear. Wydawnictwo ukazało się 22 stycznia 2016 roku za sprawą Universal Music. W lutym 2017 roku Megadeth otrzymał nagrodę "Grammy" w kategorii "Best Metal Performance" za tytułowy utwór "Dystopia".

Tagi: Megadeth
Komentarze
Dodaj komentarz »